Matematika do 24. 5.

Více info po rozklinutí!

Zdravím vás všechny!

Jako každé pondělí vás čeká nový testík v Teams. Testíky budou až do konce školního roku opakovací - najdete tam opakování jednotlivých kapitol, které jsme letos prošli.

Tento týden nás čeká vzájemná poloha dvou kružnic. Zadání najdete v souboru Vzajemna_poloha_dvou_kruznic_ZADANI. Součástí příloh je také teorie k tématu (alternativa k učebnici), přehled vzájemné polohy dvou kružnic a také příklady k procvičení. Řešení všech úloh najdete v přílohách také. Množství příkladů, které projdete, volte dle toho, jak sami potřebujete. Další příklady k procvičení najdete v učebnci. Dejte mi vědět, pokud vám něco nejde nebo něčemu nerozumíte.

Připomínám, že online hodina bude probíhat opět ve čtvrtek v obvyklý čas. Na online hodině budeme mimo jiné rýsovat tečny kružnice, takže si zajistěte rýsovací potřeby.

Mějte se co nejlépe!

Veronika Koubová

Stáhnout přílohy: