Třídnické hodiny a třídnické práce

Ahoj šesťáci, moc Vás zdravím. Tak konečně je to tady, blíží se prázdniny a skončí ty nekonečné domácí úkoly. :)

Co Vás čeká:

22.6. - Odevzdávání učebnic, klíčů, vyzvednutí věcí na tělocvik ... Kvůli hygienickým opatřením Vás musím rozdělit do dvou skupin. 

V čase od 8-9 se dostaví do školy děvčata a v čase od 9-10 přijdou chlapci. Pokud se někomu z Vás stalo, že učebnici ztratil nebo zničil, přineste si prosím peníze na zaplacení. Budeme vybírat ihned. 

Také Vás prosím, doneste si kalendář s vašimi aktivitami na prázdniny, abyste věděli, na kdy se můžete zapsat do služby na zahradu.  Je u nás na škole zvykem, že každý žák jedno dopoledne o prázdninách (9-11) pomůže se zaléváním na školní zahradě. 

Nové učebnice dostanete v září. 

Nezapomeňte si s sebou přinést vyplněné Čestné prohlášení, najdete ho v příloze.

30.6. - Předání vysvědčení 

V kolik hodin se sejdeme a v jaké skupině, ještě upřesním. 

Moc se na Vás těším! Anežka Maříková

Stáhnout přílohy: