Přehled akcí: 1.2. - 30.6.2020

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
3.2.
(Po)
 

13:00-16:00

Školení
Montessori

 

Be, Do, Fa, Hl, Chl, Kr, Mc, Mű, Nv, Ve, Vs

 

 
4.2.
(Út)
 

8:00-10:45

Testování COMDI
žáci 8. tříd

 

Ča

 

 
5.2.
(St)
 

12:00-13:45

Supervize pro 1.+2.st.
Mgr. Michal Zahradník

 

Do, Mb, Mű, Nv

 

14:00-15:45

Supervize pro 2. st.
Mgr. Michal Zahradník

 

Ča, Sy, Hd, Ko

 

 
7.2.
(Pá)
 

10:00-11:40

Karnerval pro 1. stupeň

 

 

 

 
10.2.
(Po)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
11.2.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
12.2.
(St)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
13.2.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
14.2.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 

 
17.2.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz
Říčky v Orlických horách

7.A

Pč, Rs

 

 
18.2.
(Út)
 

8:00-10:45

Testování COMDI
žáci 8. tříd

 

Ča

 

 

Lyžařský kurz
Říčky v Orlických horách

7.A

Pč, Rs

 

 
19.2.
(St)
 

 

Lyžařský kurz
Říčky v Orlických horách

7.A

Pč, Rs

 

 
20.2.
(Čt)
 

7:05- 7:45

Školní parlament
schůzka zástupců tříd

 

Ča

 

 

Učitel koučem
Koučink akademie Libchavy

 

Ha

 

 

Lyžařský kurz
Říčky v Orlických horách

7.A

Pč, Rs

 

 
21.2.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz
Říčky v Orlických horách

7.A

Pč, Rs

 

 
22.2.
(So)
 

 

Lyžařský kurz
Říčky v Orlických horách

7.A

Pč, Rs

 

 
25.2.
(Út)
 

8:00-10:45

Testování COMDI
žáci 8. tříd

 

Ča

 

 
26.2.
(St)
 

 

Okresní kolo Zeměpisné olympiády
ZŠ Libchavy

 

Ko

 

 
2.3.
(Po)
 

15:30

Porada

 

 

 

 

Lyžařský kurz

7.B

Pč, Rs

 

 
3.3.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz

7.B

Pč, Rs

 

 
4.3.
(St)
 

 

Lyžařský kurz

7.B

Pč, Rs

 

 
5.3.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz

7.B

Pč, Rs

 

 
6.3.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz

7.B

Pč, Rs

 

 
7.3.
(So)
 

 

Lyžařský kurz

7.B

Pč, Rs

 

 
12.3.
(Čt)
 

7:05- 7:45

Školní parlament
schůzka zástupců tříd

 

Ča

 

 
18.3.
(St)
 

 

Učitel koučem
Koučink akademie Libchavy

 

Ha

 

 
19.3.
(Čt)
 

8:55-11:40

Preventivní program Skrytá nebezpečí internetu 1
Etika mezi světy (Suchomel, Svoboda)

6.A, 6.B

Ma, Rs

 

8:55-11:40

Preventivní program Kult krásného těla
Etika mezi světy (Kadlec)

7.B

Sy

 

15:00-17:00

Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky

 

 

 

 
24.3.
(Út)
 

8:55-11:40

Preventivní program Holokaust a přesudky
Etika mezi světy (Kadlec, Svoboda)

9.A, 9.B

Hd, Ko

 

 
26.3.
(Čt)
 

8:55-11:40

Preventivní program Kult krásného těla
Etika mezi světy (Suchomel)

7.A

Ha

 

8:55-11:40

Preventivní program Přátelství a láska
Etika mezi světy (Kadlec, Svoboda)

8.A, 8.B

Mb, Mo

 

 
30.3.
(Po)
 

13:15-15:15

Supervize
1. stupeň Bc. Miroslav Zavadil, Dis.

 

Be, Fa, Mc, Ve, Vs

 

 
2.4.
(Čt)
 

7:05- 7:45

Školní parlament
schůzka zástupců tříd

 

Ča

 

 
3.4.
(Pá)
 

14:30

Zápis do 1. ročníku

 

 

 

 

Jeden svět na školách
promítání dokumentárních filmů s besedou 4.- 9. roč. Orlovna

 

 

 

 
6.4.
(Po)
 

15:30

Porada

 

 

 

 
15.4.
(St)
 

12:00-13:45

Supervize pro 1.+2.st.
Mgr. Michal Zahradník

 

Do, Mb, Mű, Nv

 

14:00-15:45

Supervize pro 2. st.
Mgr. Michal Zahradník

 

Ča, Sy, Hd, Ko

 

 
16.4.
(Čt)
 

 

Učitel koučem
Koučink akademie Libchavy

 

Ha

 

 
20.4.
(Po)
 

15:30-17:00

Informační odpoledne pro 2. stupeň

 

 

 

 
21.4.
(Út)
 

8:15- 9:15

Beseda o Indii a adopci na dálku
p. Šimková a p. Fogl 4. - 9. tř. Orlovna 30,- Kč

 

 

 

15:30-17:00

Informační odpoledne pro 2. stupeň

 

 

 

 
23.4.
(Čt)
 

7:05- 7:45

Školní parlament
schůzka zástupců tříd

 

Ča

 

 

Dějepisná exkurze do Památníku Terezín a Lidice

9.A, 9.B

 

 
4.5.
(Po)
 

15:30

Porada

 

 

 

 
6.5.
(St)
 

 

Seminář
Nezastupitelné místo pohádky ve vývoji dítěte - práce s knihou Pohádky v dlaních vepsané CCV Pardubice, Ústí nad Orlicí

 

Kr

 

 
14.5.
(Čt)
 

7:05- 7:45

Školní parlament
schůzka zástupců tříd

 

Ča

 

 
17.5.
(Ne)
 

 

Seminář
Problémy současné češtiny Akademie LN, Praha

 

Pa

 

 
19.5.
(Út)
 

 

Učitel koučem
Koučink akademie Libchavy

 

Ha

 

 
20.5.
(St)
 

9:15-10:00

Výchovný koncert ZUŠ
Sál ZUŠ 30,- Kč

1.A, 1.B, 2.A, 2.B

Be, Do, Ve, Vs

 

 
1.6.
(Po)
 

15:30

Porada

 

 

 

 
4.6.
(Čt)
 

7:05- 7:45

Školní parlament
schůzka zástupců tříd

 

Ča

 

 
8.6.
(Po)
 

13:15-15:15

Supervize
1. stupeň Bc. Miroslav Zavadil, Dis.

 

Be, Fa, Mc, Ve, Vs

 

 
11.6.
(Čt)
 

 

Technické hry
vybraní žáci 8. tříd SPŠ Letohrad

 

 

 

 
17.6.
(St)
 

12:00-13:45

Supervize pro 1.+2.st.
Mgr. Michal Zahradník

 

Do, Mb, Mű, Nv

 

14:00-15:45

Supervize pro 2. st.
Mgr. Michal Zahradník

 

Ča, Sy, Hd, Ko

 

 
22.6.
(Po)
 

15:30

Porada

 

 

 

17.2.2020 (10:36)

Zpracováno v systému Bakaláři