úterý, 31 květen 2016 21:17

Nové stránky

Vážení rodiče, milí žáci, vážení pravidelní i nepravidelní návštěvníci našich webových stránek, vítáme Vás na našich nových oficiálních webových stránkách. Spouštíme je symbolicky ke Dni dětí, tj. k 1. červnu 2016. Doufáme, že budou pro Vás prostředím, ve kterém najdete vše, co Vás bude o naší škole zajímat. Naším cílem bylo vytvořit stránky moderní, uživatelsky vstřícné a přehledné.

Touto cestou, a v tuto chvíli, Vám představujeme také nové logo naší školy, které nás bude provázet následující roky školním životem. Naše logo skrývá mnoho významů. Postupně je budeme s žáky objevovat a následně s nimi budete seznamováni i Vy, a to právě na těchto stránkách.

Stránky budeme samozřejmě průběžně doplňovat o aktuální informace. V případě dotazů, postřehů, připomínek nás neváhejte kontaktovat. Kladné ohlasy nás potěší, kritické budou inspirovat pro jejich další vylepšení.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem, kteří se na tvorbě webových stránek podíleli, a to především panu Pavlu Kykalovi, který web vytvořil, panu Petru Wagenknechtovi, který nafotil soubor nádherných fotografií zachycujících naši školu, a panu Romanu Nožkovi, který celou práci koordinoval a pohlídal, aby bylo vše včas připraveno a my mohli dnes webové stránky spustit.

Přejeme si, ať se Vám v našem webovém prostředí líbí, ať vždy najdete ty informace, které budete potřebovat. A pokud je nenajdete, vždy se na nás můžete obrátit přímo.

Těšíme se s Vámi na viděnou na našich stránkách i v naší škole.
za tým základní školy
Hana Pavlíčková
ředitelka