pondělí, 04 září 2023 14:31

Běháme pro... NAŠI ŠKOLU

Vážení návštěvníci našich webových stránek,

dovoluji si Vás upozornit na akci „Běháme pro…“, kterou tradičně pořádá TJ Spartak Letohrad. Tento čtvrtek 7. září se poběží v 16:05 h pro naši školu. Výtěžek z dobrovolného startovného chceme využít k nákupu zahradních herních prvků (hrazda, kladina, lanový prvek) pro děti, které tráví čas ve školní družině.
Naším cílem je, aby nás běželo co nejvíce. Budeme tedy rádi, když se na trasy vydáte se svými dětmi i Vy.
Každý třídní učitel vyrazí na trať se svou třídou. Věříme, že se zapojí co největší počet dětí. A jak to bude s dětmi poté, co doběhnou do cíle? Žáci 4. až 9. ročníku odejdou domů hned, jakmile pro ně závod skončí. Žáky 1. až 3. ročníku si budou rodiče vyzvedávat na Václavském náměstí. Akce bude končit v 16:30 h.
Děti na akci potřebují sportovní oblečení a vhodnou sportovní obuv (dle počasí i pláštěnku).

Děkujeme, že naši snahu finančně podpoříte a pomůžete nám tím zvelebit zázemí školního pozemku. Finanční příspěvek můžete poslat po svém dítěti, žákovi naší školy, nebo můžete přispět při konání akce.

Těšíme se ve čtvrtek na Václavském náměstí na viděnou
Hana Pavlíčková