čtvrtek, 04 květen 2023 12:26

Pozvání na Zahradní slavnost

Vážení rodiče a další příznivci naší školy,

dovolte, abych Vás pozvala na tradiční Zahradní slavnost, tentokrát v netradičním hávu.
Vzhledem k tomu, že Kulturní dům se rekonstruuje, proběhne tato akce v prostorách školy U Dvora a na přilehlé zahradě.
Kdy se sejdeme? Ve středu 31. května 2023, kdykoliv v době od 14:30 h do 18:00 h.

Slavnost bude mít podobu „dne otevřených dveří“, kdy budete moci navštívit tematické dílničky, uvidíte prezentaci výjezdu žáků do Velké Británie, budete moci nahlédnout do cirkusu, uvidíte pohádky nebo hudební vystoupení nejen školního sborečku. Některé z Vás možná přivábí možnost protáhnout si tělo na sportovních stanovištích. Čeká na Vás spousta milých překvapení, ale také tradiční kavárna nebo prodej výrobků, na kterých v současné době usilovně pracují naši žáci.

Podrobnější program zveřejníme na našich webových stránkách v pondělí 22. května.

Těšíme se na viděnou

za celou školu Hana Pavlíčková