sobota, 18 březen 2023 10:59

Výukový zájezd do Velké Británie

Je sobota 18. března, krátce před polednem a právě vyraží autobus s našimi 55 žáky na výukový zájezd do Velké Británie, do města Ilfracombe.

Od pondělí do čtvrtka je čeká každé dopoledne výuka v jazykové škole. Pod vedením zkušených lektorů absolvují dvanáct lekcí. Díky testu, který zjišťoval jazykovou vybavenost dětí, jsou rozřazeny do jedné ze čtyř skupin. Po absolvování výuky získají závěrečný certifikát.

Odpoledne budou navštěvovat zajímavá místa v okolí. Mezi ně patří např. národní park Exmoor, útesy ve Valley of Rocks, nebo rybářská vesnička Clovelly, kterou proslavilo dílo Charlese Dickense. Pátek bude celý patřit Londýnu.
Bydlet budou v hostitelských rodinách

Zpátky do Letohradu se žáci vrátí v sobotu 25. března.

Hana Pavlíčková