pondělí, 04 duben 2022 05:59

Informační odpoledne

Vážení rodiče,

blíží se čas informačních odpolední, na kterých bychom se s Vámi a s Vašimi dětmi rádi potkali.
Pro 1. až 9. ročník se budou konat v termínech:
- pondělí 11. 04. 2022
- úterý 12. 04. 2022
- středa 20. 04. 2022
- čtvrtek 21. 04. 2022

Po minulé dobré zkušenosti je pro Vás připraven rezervační systém, jehož prostřednictvím se budete na schůzky objednávat. Máte tak možnost sami si zvolit den i čas, který se Vám hodí. Věříme, že i to pomůže hladkému průběhu schůzek.

Prosím, přicházejte na schůzku včas. Budete tak moci využít celou dobu pro konzultaci s daným učitelem. Vybírejte si časy tak, aby Vám přímo nenavazovaly. Budete tak mít čas zamyslet se nad slyšeným a připravit se na schůzku následující.
Rezervační systém Vám zašle potvrzující e-mail. Pokud Vám nepřijde, zaregistrujte se znovu.

Informace pro 1. stupeň:
- pokračujeme v osvědčeném modelu triády, na něž jste zvyklí z předchozích let, kdy se schůzky účastní žák, rodič a třídní učitelka
- rezervujte si čas u třídních učitelek svého dítěte
- na setkání je vyčleněn čas 15 min

Informace pro 2. stupeň:
- upřednostňujeme model setkání žák – rodič – učitel
Záleží nám na tom, aby byly schůzky co nejvíce efektivní. Formát setkání žák – rodič – učitel vidíme jako ideální pro podporu a rozvoj dítěte a jeho učení se. Kdo více ví o svém vzdělávání než samotný žák – Vaše dítě?
- rezervujte si čas u učitelů konkrétních předmětů, s nimiž si přejete mluvit
- na setkání je vyčleněn čas 10 min

V Bakalářích bude mít dítě zapsány informace o prospěchu v podobě známky 07. 04. 2022.

Na společná setkání s Vámi i Vašimi dětmi se těší
celý tým učitelů