pondělí, 05 říjen 2020 15:25

Volby do školské rady

Vážení rodiče,

v listopadu 2020 v době informačních odpolední proběhnou na naší škole volby tří zástupců z řad rodičů do Školské rady Základní školy Letohrad, U Dvora 745.

Budeme rádi, když projevíte zájem o možnost podílet se na správě a chodu naší školy tím, že se přihlásíte jako kandidát do 15. října, a to mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., osobně u třídního učitele svého dítěte nebo u paní ředitelky. Uveďte, prosím, své jméno, příjmení, rok narození a ročník, do kterého chodí Vaše dítě.

Funkční období je tříleté, ŠR zasedá minimálně dvakrát ročně.

Přesnější informace k samotným volbám Vám předáme prostřednictvím našich webových stránek.

Těšíme se na spolupráci

Hana Pavlíčková
ředitelka školy