čtvrtek, 23 leden 2020 15:13

Přijímačky a lyžování

V letošním roce se v důsledku odchodu paní učitelky Aleny Boháčové nekonal jazykový kurz pro osmé a deváté třídy, a tak přišli žáci 9. B – Fanda Marek a David Škorpil – s nápadem „předřijímačkového“ kurzu s lyžováním.

pátek, 20 prosinec 2019 10:42

Vážení a milí,

přejeme Vám krásné, veselé a spokojené Vánoce.

Nový rok – rok 2020
ať Vám přinese to, v čem dokážete obstát,
ať jste vždy na tom správném místě
a ať se Vás drží radost.

za základní školu

středa, 18 prosinec 2019 06:51

Bavíme se navzájem nově

S koncem kalendářního roku se v naší škole pojí akce Bavíme se navzájem.
Letos jsme se rozhodli rozloučit se s rokem společným zpíváním koled. Setkání v tělocvičně se tedy nekoná.

Příjemný advent

pondělí, 09 prosinec 2019 12:16

Třídní schůzky - Triády

V listopadu proběhly na 1. stupni naší školy Triády. Se svou třídní učitelkou se jednotlivě setkal žák a jeho rodiče. Cílem bylo ocenění a zhodnocení práce za 1. čtvrtletí letošního školního roku.

pondělí, 09 prosinec 2019 06:29

Pozvánka na Jarmark

Chtěli bychom pozvat všechny rodiče, prarodiče a děti na Velký vánoční jarmark, který se bude konat od pátku 13. 12. do neděle 15. 12. v Orlovně.
Můžete si zde nakoupit dárečky, které vyráběly děti ve školní družině. Přijďte si odpočinout od vánočního shonu, nakoupit drobnosti a podpořit naše děti.

Těšíme se na Vás. A přejeme krásné adventní dny a veselé Vánoce všem.

Za celý tým vychovatelek ŠD U Dvora a Orlice

Kateřina Jakešová
vedoucí vychovatelka

pondělí, 21 říjen 2019 07:24

Setkání vychovatelek školních družin

V sobotu 12. října proběhlo na naší základní škole U Dvora „Setkání vychovatelek školních družin“.
K této akci došlo z iniciativy naší školy. Pozvání obdrželo asi 15 základních škol z blízkého okolí.

čtvrtek, 17 říjen 2019 14:09

Hledáme učitele jazyků

ZŠ Letohrad, U Dvora 745 hledá učitele/učitelku 2. stupně na plný úvazek s aprobací v těchto předmětech: anglický jazyk, německý jazyk.
Nástup od 01. 01. 2020.
Výše úvazku: 1,0 (lze i nižší)
Předpokládaný plat v rozmezí: 28.020,- Kč – 37.330,- Kč
Jedná se zpočátku o pracovní poměr na dobu určitou s možností následné změny na smlouvu na dobu neurčitou.
kontakt: 778 702 201 (ředitelka školy)
www.zsudvora.cz

úterý, 03 září 2019 06:20

Další školní rok

Pomalu se začíná odvíjet další školní rok. Rok, kdy nás čekají projekty Letem světem, Den Země nebo Vyber si, co chceš a další. Ale hlavně nás čeká spousta „běžných“ školních dnů, kdy se budeme vzájemně učit o tom, jak funguje náš svět, svět okolo nás.
Přeji nám, aby to byl rok pestrý, hravý, vzdělaný a tolerantní. Rok, kdy budeme mít odvahu nacházet odpovědi na svá „nevím“. Ať to, co nám přinese, je nám ku prospěchu a pomůže nám růst.
Přeji nám – žákům, pedagogům, rodičům – vydařený školní rok 2019 – 2020.