čtvrtek, 18 duben 2024 13:54

učitele/učitelku 2. stupně s aprobací ČESKÝ JAZYK, VÝTVARNÁ VÝCHOVA
Nástup: od 26. 08. 2024
Výše úvazku: 0,75 – 1,0

Předpokládaný plat v rozmezí: 32.820 Kč – 42.780 Kč (… při plném úvazku)
Požadované vzdělání: VŠ (popř. student vysoké školy)

vychovatele/ku do školní družiny

Nástup: od 26. 08. 2024
Výše úvazku: 0,5 – 0,7

Předpokládaný plat v rozmezí: 12.520 – 22.260 Kč (dle výše úvazku a délky praxe).

Požadované vzdělání: splnění odborné kvalifikace pro práci vychovatele/ky dle § 16 odst. 1 zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů.

Jedná se zpočátku o pracovní poměr na dobu určitou s možností následné změny na smlouvu na dobu neurčitou.

kontakt: 778 702 201 (ředitelka školy)
www.zsudvora.cz

Vážení rodiče našich budoucích žáků,

v příloze naleznete Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání. Rozdělení dětí do jednotlivých tříd proběhne na začátku června.

Připomínám, že Vaše děti čekají v červnu dvě setkání s paní učitelkou ve škole. Pozvánka přijde Vašich dětem. Termíny budou zveřejněny také na webu naší školy, zde v aktualitách.

pondělí, 06 květen 2024 10:00

Objevujeme elektrotechniku

Takový je název kroužku, který od dubna tohoto školního roku připravila Průmyslová střední škola v Letohradě pro žáky ze 4. ročníku místních základních škol.
Zájem byl velký, ale počet účastníků v tomto projektu byl omezený. Celkem šest dětí z naší školy má možnost hravou a zábavnou formou poznávat základy elektrotechniky, a to společně za podpory studentů učebních oborů a pedagogů ze PSŠ Letohrad. Malí nadšenci do techniky si zde budou moci vyzkoušet programování a tisk na 3D tiskárně, vytváření modelů ze stavebnice Merkur a mnoho dalšího.

Děkujeme PSŠ Letohrad za tuto nabídku přiblížit i mladším dětem svět techniky. A třeba i díky této zkušenosti se někteří účastníci kroužku v budoucnu rozhodnou věnovat oborům a profesím s elektrotechnickým zaměřením.
Monika Čadová

Vážení rodiče našich budoucích prvňáčků,

právě se Vám otvírá rezervační systém na zápis Vašich dětí do 1. ročníku k nám do školy.

Systém je nastaven tak, aby Vám do e-mailu, který v rámci registrace uvedete, přišlo potvrzení. Nicméně - jsou to jen stroje. Výjimečně se může stát, že potvrzení spadne do spamu, nebo nedorazí vůbec. Prosím Vás tedy, abyste si rezervaci zaznamenali i jinak. Pokud rezervaci provedete, je platná. A to i v případě, že Vám potvrzení nedorazí.

Těšíme se na Vás i Vaše děti

čtvrtek, 28 březen 2024 15:23

Hledáme uklízečku

ZŠ Letohrad, U Dvora 745
hledá UKLÍZEČKU

Nástup: od 01.04.2024 (nebo dle dohody)
Výše úvazku: 1,0 (40 h týdně)

Předpokládaný plat: od 18.900 Kč
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností následné změny na smlouvu na dobu neurčitou.

Požadujeme spolehlivost, manuální zručnost, bezúhonnost.

kontakty v případě zájmu:
školník: Václav Bodnár
kontakt: 736 764 398

čtvrtek, 28 březen 2024 13:04

Zápis dětí do 1. ročníku

Vážení rodiče našich budoucích prvňáčků,

oslovuji Vás, neboť se blíží zápis do 1. ročníku. Jak už víte, proběhne v pátek 12. dubna 2024 v době od 14:00 do 17:00 h.
Potkáme se v budově U Dvora.

K zápisu je třeba se elektronicky přihlásit. Rezervační systém Vám umožní vybrat si čas, kdy k zápisu se svým dítětem přijdete. Pokud se chystáte k zápisu se dvěma svými dětmi, zvolte dva různé časy. Odkaz na rezervační systém najdete na www.zsudvora.cz/aktuality od středy 3. dubna od 15 h.

pondělí, 18 březen 2024 08:40

Vyhlášení ředitelského volna

Vážení rodiče našich žáků,

dle ustanovení zákona 561/2004, § 24 odstavec 2 vyhlašuji ředitelské volno, a to na pátek 22. 03. 2024.

Důvodem je školení pedagogů. O ředitelském volnu jste byli informování na zářijových třídních schůzkách a termín je také uveden v Informačním listu Vašeho dítěte.

Školní družina bude v tento den otevřena, a to v době od 6:30 h do 16:00 h.
Pokud máte zájem o umístění svého dítěte (1. stupeň) do školní družiny, napište vedoucí školní družiny Kateřině Jakešové do pondělí 18. 03. 2024 na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
V případě, že Vaše dítě bude tento den ve školní družině, je třeba mu přihlásit oběd.

úterý, 12 březen 2024 11:03

Den otevřených dveří

Přemýšlíte o tom, že své dítě přihlásíte k plnění povinné školní docházky do naší školy? Chcete se podívat se do učeben U Dvora, nebo na Orlici? Potřebujete se na něco zeptat před zápisem?

Využijte Dne otevřených dveří pro budoucí prvňáčky a budoucí šesťáky. Uskuteční se v úterý 26. března od 15:30 do 17:00 hodin.

Těšíme se na vás.