pondělí, 01 březen 2021 07:30

Předání Zápisových lístků

Vážení rodiče,
dle Usnesení Vlády ČR o uzavření škol do 21. 03. 2021 nebude možné, abych Vám po dobu uzavření škol předala Zápisové lístky. Vyzvednutí Zápisových lístků bude možné po skončení tohoto opatření.

Děkuji za pochopení a přeji hlavně zdraví

Monika Čadová
výchovná poradkyně

sobota, 27 únor 2021 03:14

Uzavření škol

Vláda České republiky svým usnesením rozhodla o uzavření škol na dobu od 1. do 21. března 2021.
K distanční výuce tedy přistupujeme od tohoto data i v 1. a 2. ročníku.
Individuální konzultace se pro toto období ruší.

Obědy jsou v tuto chvíli pro 1. a 2. ročník odhlášeny. Můžete si je však přihlásit. Nabízíme odběr obědů z výdejního okénka. Pro žáky jsou obědy za dotovanou cenu.

Pro přihlášení obědů na pondělí 1. března 2021 využijte telefonní číslo na vedoucí školní jídelny (465 676 371), a to do 8 h ráno.

Hana Pavlíčková

Vážení rodiče našich budoucích prvňáčků,

oslovuji Vás touto cestou, neboť se blíží zápis do 1. ročníku.

V tuto chvíli Vám bohužel nemohu říct, jak bude zápis probíhat. Zatím nepadla v této věci ze strany MŠMT žádná rozhodnutí.

Shrnuji tedy aspoň to, co je v tuto chvíli jasné:
- Zápis do 1. ročníku bude probíhat v měsíci dubnu.

pátek, 05 únor 2021 07:14

Volby do Školské rady – výsledky

Volby do Školské rady proběhly ve dnech 26. 01. až 28. 01. 2021.

Do školské rady byli zvoleni:
Hana Bartošová, Letohrad
Miroslav Chvosta, Šedivec
Petra Foglová, Letohrad

Gratuluji zvoleným a těším se na spolupráci. Děkuji kandidátům za jejich ochotu spolupracovat s naší školou touto formou. A děkuji všem, kteří do školské rady volili.

Hana Pavlíčková

Vážení rodiče,

shrnuji Vám základní informace týkající se přihlášky na střední školy a odborná učiliště pro tento školní rok.

Přihlášky musejí být doručeny na dané střední školy do 01. 03. 2021. Žáci mohou podat dvě přihlášky.

středa, 20 leden 2021 15:44

Město Letohrad vyhlašuje sbírku

Město Letohrad vyhlašuje sbírku na pomoc krajanům s českými předky žijícím v Chorvatsku, které postihlo zeměstřesení. Podrobnosti naleznete v přiloženém informačním letáčku.

pondělí, 11 leden 2021 07:58

Nabídka doučování

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Street v Letohradě nabízí doučování. Podrobnější informace najdete v přiloženém letáku.