Vážení rodiče našich budoucích prvňáčků,
vzhledem k nastalé situaci jsme se rozhodli změnit termín zápisu do 1. ročníku. Příjem žádostí bude probíhat v úterý 14. 04. 2020 (14:00 h – 16:00 h), nebo v pátek 17. 04. 2020 (09:00 h – 12:00 h.

čtvrtek, 19 březen 2020 17:57

Žádost o ošetřovné

Žádost o ošetřovné si můžete vyzvednout každý den v době od 8:00 h do 12:00 h v budově U Dvora v kanceláři ekonomky školy.

Hana Pavlíčková

Připravili jsme pro vás nový způsob zadávání domácí přípravy.

sobota, 14 březen 2020 15:29

Mimořádná opatření a školní jídelna

Od pondělí 16. března 2020 bude jídelna i nadále vařit. Obědy pro cizí strávníky bude však vydávat pouze do jídlonosičů. Děkujeme za pochopení.

Miroslava Motyčková
vedoucí školní jídelny

čtvrtek, 12 březen 2020 16:37

Dočasné ukončení pronájmu tělocvičny

Vzhledem k akutní epidemiologické situaci, která souvisí s koronavirovou nákazou, a dále v souvislosti s opatřeními státu, jež se této problematiky týkají, se dočasně ukončuje pronájem tělocvičny naší školy.

Hana Pavlíčková

Komunikace pedagogů se žáky, popř. rodiči bude v době uzavření školy probíhat přes webovou aplikaci Bakaláři. V části Komens budou uloženy informace k výuce. Žáci budou takto dostávat úkoly z jednotlivých předmětů, které musejí splnit.
Pokud budete mít problém s přihlášením, resp. s heslem, obraťte se na třídního učitele svého dítěte, nebo na metodika ICT Mgr. Romana Nožku.

úterý, 10 březen 2020 10:24

Uzavření základních škol

Dnes Vláda České republiky vyhlásila mimořádné opatření. S účinností od středy 11. března 2020 se zakazuje přítomnost žáků v základních školách.
Z tohoto důvodu je od zítřka uzavřena i naše škola. Opatření je platné na dobu neurčitou. O možnosti návratu svých dětí zpátky do školních lavic budete informováni prostřednictvím webových stránek naší školy.

Obědy jsou na tuto dobu odhlášeny. V případě, že byste chtěli odebírat obědy, bude jeden oběd stát 65,- Kč.

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy si můžete vyzvednout u vedení školy, nebo u účetní školy.

pondělí, 09 březen 2020 13:22

Pohovor k testování Comdi

Objednejte se na pohovor k testům Comdi. Rozhovory budou probíhat i v období mimořádných událostí. Můžete se i nadále objednávat.

Kliknutím na odkaz se objeví náš objednávkový systém.